SKI AREÁL SK VĚŽNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Oáza – Loučná nad Desnou - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Oáza – Loučná nad Desnou a užijte si zimní radovánky naplno!

Zlaté hory - Příčná - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Zlaté hory - Příčná.

Zimní středisko Polanka - Písek u Jablunkova

Chcete se naučit na prkně? Přijeďte navštívit areál Polanka - Písek u Jablunkova a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Pěnkavčí vrch

Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Pěnkavčí vrch!

Šachty Vysoké nad Jizerou - to pravé místo pro rekreaci

Chcete se naučit na prkně? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navšivte s rodinou středisko Šachty Vysoké nad Jizerou.

Karlova Studánka - ideální pro rodiny s dětmi

Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Karlova Studánka.

Ski areál Bedřichov

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Bedřichov je pro vás to pravé.

Příprava před odjezdem na hory

Co dělat, aby se Vaše zimní dovolená nezměnila v průšvih? Hlavně nepodcenit přípravu. Je spousta věcí, které se mohou pokazit. Co je ale ještě horší, vy se ztrapníte před svoji drahou polovičkou a jako chlap selžete! Chcete vědět jak se připravit? V tomto krátkém článku se pokusím shrnout ty nejběžnější problémy.

Česká nebo zahraniční lyžařská střediska?

Teplota venku klesá. Blíží se čas výběru zimní dovolené. Vyrazíte raději do Česka nebo do zahraničí? Obvykle rozhodují především finance, česká střediska totiž stále vycházejí podstatně levněji. Jsou ale zahraniční střediska opravdu o tolik lepší?

Hora Svaté Kateřiny - velké zlepšení

Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Hora Svaté Kateřiny.

Kvalitních serverů se zimním zpravodajstvím v Česku mnoho není

Lyžařská střediska už dokončují přípravu na nadcházející sezónu. Zkušebně pouští sněžná děla, které zatím chrlí především vodu. Okurková sezóna pomale končí. Zima je tu co nevidět.

Do ski areálu Pecka se zajet určitě vyplatí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Pecka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Pyšná - areál příjemně překvapil

Lyžujete rádi? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte Pyšná a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním!

Janova Hora - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Janova Hora je pro vás to pravé.

Vaňkův kopec - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Vaňkův kopec a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Biocel Zlatník

Co v zimě dělat? Co takhle vyrazit do hor a naučit se lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste Biocel Zlatník a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku!

Zimní středisko Skalka

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Skalka.

Rusava - velké zlepšení

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Navšivte s rodinou středisko Rusava.

Areál Klema ostudu neudělal

Máte rádi zimní sporty? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Klema.

Ski areál Malá Úpa

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Zimní areál Malá Úpa je pro vás to pravé.

Ski areál Dolní Lomná

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Dolní Lomná a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Mikulčin Vrch - příjemně překvapil

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Mikulčin Vrch a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Janovičky u Broumova - příjemně překvapil

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Janovičky u Broumova a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Železná Ruda - Belveder - lyžaři si přijdou na své

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Železná Ruda - Belveder a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

V čem na hory?

Chcete vložit své finanční prostředky do nákupu sportovního oblečení a neorientujete se v přemíře výrobků, jež jsou na pultech supermarketů? Hledáte informace? Důvěřujte českým výrobcům!

Cykloturisté často míří do Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí je místo, které mnozí turisté, cyklisté a vodáci považují za výchozí bod pro cestování v Jižních Čechách – na Třeboňsku. Objevíte tu překvapivě tolik nádherných míst, že se sem budete rádi vracet i v dalších letech. Nejlákavější jsou pro zdejší návštěvníky hlavně cyklostezky. Veselsko je cyklostezkami doslova protkáno a námětů pro výlet je to opravdu mnoho. Touto cestou si Vám dovolíme nabídnout některé cyklotrasy, které určitě stojí za shlédnutí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 6.2.
částečně oblačno
-5°C
-12°C
Úterý
7.2.2023
jasno
-4°C
-12°C
Středa
8.2.2023
částečně oblačno
-2°C
-8°C
Čtvrtek
9.2.2023
jasno
-2°C
-7°C