SKI AREÁL SK VĚŽNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Vaňkův kopec - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Vaňkův kopec a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Jeseníkách a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Můžete využít trojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Nevíte jak naučit děti udržet na lyžích rovnováhu? Na dětském kolotoči se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete řízečky či bramboračku. S dopravou lyžařům pomáhá skibus.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. V okolí se nachází Muzeum městyse, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Personál je poměrně vstřícný. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 67%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Mrznou Vám uši? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 3.12.

°C
°C
Neděle
4.12.2022

°C
°C
Pondělí
5.12.2022

°C
°C
Úterý
6.12.2022

°C
°C