SKI AREÁL SK VĚŽNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Biocel Zlatník

Co v zimě dělat? Co takhle vyrazit do hor a naučit se lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste Ski areál Biocel Zlatník a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku! Areál se nachází v Beskydech poblíž města Frýdlant nad Ostravicí a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu můžete využít dvojici vleků a lano pro děti. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Rolba vyjíždí na svah každodenní. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Vyžadujete ve středisku snowpark? Musíte jet jinam, zde jej nemají! Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Můžete si dát např. zelňačku či smažák. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Visalaje.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatele areálu musíme pochválit. Závažných nedostatků je poměrně málo hodně. Oceňujeme především koplexní služby. 85% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál.

Čtěte také: Biocel Zlatník - to pravé místo pro rekreaci Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 3.12.

°C
°C
Neděle
4.12.2022

°C
°C
Pondělí
5.12.2022

°C
°C
Úterý
6.12.2022

°C
°C