SKI AREÁL SK VĚŽNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Rusava - velké zlepšení

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Navšivte s rodinou středisko Rusava. Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a jedno lano. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte kofolu nebo hamburger.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Muzeum Rusava.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Provozovatele areálu musíme pochválit. Areál je velice slušně vybaven. Personál je velice ochotný. Nechceme být hodní příliš, ale 73% si areál určitě zaslouží. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

Čtěte také: Rusava - ideální pro snowboardisty Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 3.12.

°C
°C
Neděle
4.12.2022

°C
°C
Pondělí
5.12.2022

°C
°C
Úterý
6.12.2022

°C
°C