SKI AREÁL SK VĚŽNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Klema ostudu neudělal

Máte rádi zimní sporty? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Klema. Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a lano pro děti. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Úprava svahu probíhá dle potřeby. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte smažák či česnečku.

Jak tedy arál ohodnotit? Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Závažných nedostatků je poměrně málo hodně. Personál je velice ochotný. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 76%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Chcete, aby Vám bylo teplo na hlavu a přitom vypadali stylově a cool? Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 3.12.

°C
°C
Neděle
4.12.2022

°C
°C
Pondělí
5.12.2022

°C
°C
Úterý
6.12.2022

°C
°C