SKI AREÁL SK VĚŽNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

V čem na hory?

Chcete vložit své finanční prostředky do nákupu sportovního oblečení a neorientujete se v přemíře výrobků, jež jsou na pultech supermarketů? Hledáte informace? Důvěřujte českým výrobcům!

Čas šponovek a tlustých svetrů je nenávratně pryč. Kousavý a těžký svetr je již přežitkem. Stále však platí zlaté pravidlo vrstvení.

Teploučké tříprstové rukavice jsou skvělá vychytávka kombinující výhody palčáků a běžných prstových rukavic. Termo ponožky a termo spodky jsou dnes již v našich šatnících dobře zabydlené.

Výrobci používají kvalitní materiály od renomovaných evropských firem. Možnosti kombinací nejrůznějších vysocefunkčních materiálů při výrobě sportovního oblečení jsou dnes nekonečné. Oblečení je vhodné i pro velmi chladné dny. Vnitřní strana bývá jemná a hřejivá, příjemná pro pokožku a nabízející ten nejlepší komfort pro zákazníka. Budete svěží a v pohodě! Teflonový zátěr zvyšuje odolnost oblečení před promoknutím. Nedejte se odradit vyšší cenou výrobků - kvalita se na horách rozhodně vyplatí.

Dnešní materiály se nešpiní a jsou odolné i proti oděru. Používejte tekuté prací prostředky, které jsou vhodné pro praní polopropustných tkanin. Vhodná je též občasná impregnace.

A to nejdůležitější na konec - helma! Je nezbytností, a proto její výběr nepodceňte. Také chránič páteře by si měl pořídit každý snowboarďák. Vyplatí se sledovat akční nabídky českých výrobců sportovního oblečení.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 3.12.

°C
°C
Neděle
4.12.2022

°C
°C
Pondělí
5.12.2022

°C
°C
Úterý
6.12.2022

°C
°C