SKI AREÁL SK VĚŽNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Oáza – Loučná nad Desnou - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Oáza – Loučná nad Desnou a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Jeseníkách a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Můžete využít čtveřici vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete bramboračku či bramboračku.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Vlastivědné muzeum v Šumperku. Stojí za vidění.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 59%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 3.12.

°C
°C
Neděle
4.12.2022

°C
°C
Pondělí
5.12.2022

°C
°C
Úterý
6.12.2022

°C
°C