SKI AREÁL SK VĚŽNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Karlova Studánka - ideální pro rodiny s dětmi

Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Karlova Studánka. Areál se nachází v Jeseníkách.

Ve středisku najdete jeden vlek. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Úprava svahu probíhá denně rolbou. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Vyzkoušet můžete kofolu či česnečku. Do areálu můžete jet také skibusem.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Muzeum v Bruntále. Stojí za vidění.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 69%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 5.10.
zataženo
15°C
8°C
Pátek
6.10.2023
pěkně
16°C
10°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
18°C
15°C
Neděle
8.10.2023
zataženo
12°C
5°C