SKI AREÁL SK VĚŽNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Zlaté hory - Příčná - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Zlaté hory - Příčná. Areál se nachází v Jeseníkách a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Lyžaři do tohoto areálu táhne především sedačková lanovka. Dále v areálu najdete jeden vlek. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Svah je upravován 2x denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší točené pivo či řízečky. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Horní Údolí.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Závažných nedostatků je zde hodně. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 70%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 3.12.

°C
°C
Neděle
4.12.2022

°C
°C
Pondělí
5.12.2022

°C
°C
Úterý
6.12.2022

°C
°C