SKI AREÁL SK VĚŽNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Hora Svaté Kateřiny - velké zlepšení

Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Hora Svaté Kateřiny. Areál se nachází v Krušných horách.

Ve středisku najdete jeden vlek. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Svah je upravován podle potřeby. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete točené pivo či gulášek.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Chybí nám zde především koplexní služby. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 42%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 3.12.

°C
°C
Neděle
4.12.2022

°C
°C
Pondělí
5.12.2022

°C
°C
Úterý
6.12.2022

°C
°C