SKI AREÁL SK VĚŽNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Pyšná - areál příjemně překvapil

Lyžujete rádi? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte Ski areál Pyšná a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním! Areál se nachází v Krušných horách poblíž města Chomutov a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází dvojice vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Rolba vyjíždí na svah denně. Dětem, které na lyžích ještě nestály, žádné dětské vybavení nepomůže. V tomto areálu jej želbohu nemají. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Zaskákat si můžete ve snowparku. Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu. Vyzkoušet můžete gulášek a česnečku.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Pokulhává také ochota personálu. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 68% - to je náš verdikt. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 5.10.
částečně oblačno
15°C
9°C
Pátek
6.10.2023
částečně oblačno
15°C
10°C
Sobota
7.10.2023
částečně oblačno
17°C
15°C
Neděle
8.10.2023
zataženo
12°C
5°C